Řazení produktů
Výpis produktů
Green Tea | 12 ks | 0,3 l
457,38 Kč včetně DPH
378 Kč
Měrná cena:
31,50 Kč / 1 ks
Skladem
Rooibos Green | 12 ks | 0,3 l
457,38 Kč včetně DPH
378 Kč
Měrná cena:
31,50 Kč / 1 ks
Skladem
Tuareg | 12 ks | 0,3 I
457,38 Kč včetně DPH
378 Kč
Měrná cena:
31,50 Kč / 1 ks
Skladem
Yerba Maté | 12 ks | 0,3 l
457,38 Kč včetně DPH
378 Kč
Měrná cena:
31,50 Kč / 1 ks
Skladem
Matcha | 12 ks | 0,3 l
Matcha je japonský zelený čaj ze zastiňovaných čajových zahrad. Nejmladší lístky se suší a melou na jemný prášek, který se pak používá k přípravě nápoje.
V dávných dobách byl...
515,46 Kč včetně DPH
426 Kč
Měrná cena:
35,50 Kč / 1 ks
Skladem
Ovládací prvky výpisu
5 položek celkem




