Rooibos Green | 12 ks | 0,33 I

Jihoafrický čaj Zelený Rooibos je bez obsahu kofeinu, je bohatý na na antioxidanty, vitamin C a minerální látky, jako je železo, vápník nebo zinek.

Čaj Rooibos pro nás objevily domorodé jihoafrické kmeny Khoi a San. Rooibos je po staletí popíjen jako zdroj osvěžení a je též díky vysokému obsahu antioxidantů a dalších bioaktivních látek nedílnou součástí tradiční africké medicíny. U zeleného Rooibosu je díky absenci fermentace a šetrnému zpracování dosaženo ještě vyššího obsahu těchto látek. Rooibos vaříme z lístků nejvyšší kvality Green Rooibos Superior, které vyrůstají na pláních u městečka Clanwilliam v hornaté krajině regionu Cederberg v Jižní Africe. Jinde na světě Rooibos nenajdete.

 

372 Kč 450,12 Kč včetně DPH 31 Kč / 1 ks
Skladem
OBAL
KVALITNÍ OBAL UMOŽŇUJÍCÍ ABSENCI KONZERVAČNÍCH LÁTEK
listky
POCTIVÁ DÁVKA LÍSTKŮ NEJVYŠŠÍ KVALITY
Přesný čas louhování
PŘESNÝ ČAS LOUHOVÁNÍ
VODA SPRÁVNÉ TEPLOTY
VODA SPRÁVNÉ TEPLOTY

Balení: 12 skleněných lahví 0,33 l

Složení:  Tradičně připravený čaj Green Rooibos, cukr, jablečný koncentrát, přírodní borůvkové aroma, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová. Pasterováno. 

 

Výživové údaje ve 100 ml:

Energetická hodnota 116 kJ (28 kcal), Tuk (z toho nasycené mastné kyseliny) <0,1g (0,1g), Sacharidy (z toho cukry) 6,8 g (6,8 g), Bílkoviny <0,1g, Sůl 0,02 g

Kód Kód: RO
Kategorie: True Tea
Hmotnost: 6 kg
Zpět do obchodu