Rooibos Green | 12 ks | 0,33 I

Jihoafrický čaj Zelený Rooibos je bez obsahu kofeinu, je bohatý na na antioxidanty, vitamin C a minerální látky, jako je železo, vápník nebo zinek.

Čaj Rooibos pro nás objevily domorodé jihoafrické kmeny Khoi a San. Rooibos je po staletí popíjen jako zdroj osvěžení a je též díky vysokému obsahu antioxidantů a dalších bioaktivních látek nedílnou součástí tradiční africké medicíny. U zeleného Rooibosu je díky absenci fermentace a šetrnému zpracování dosaženo ještě vyššího obsahu těchto látek. Rooibos vaříme z lístků nejvyšší kvality Green Rooibos Superior, které vyrůstají na pláních u městečka Clanwilliam v hornaté krajině regionu Cederberg v Jižní Africe. Jinde na světě Rooibos nenajdete.

 

420 Kč 365,22 Kč bez DPH 35 Kč / 1 ks
Skladem
KVALITNÍ OBAL UMOŽŇUJÍCÍ ABSENCI KONZERVAČNÍCH LÁTEK
KVALITNÍ OBAL UMOŽŇUJÍCÍ ABSENCI KONZERVAČNÍCH LÁTEK
POCTIVÁ DÁVKA LÍSTKŮ NEJVYŠŠÍ KVALITY
POCTIVÁ DÁVKA LÍSTKŮ NEJVYŠŠÍ KVALITY
PŘESNÝ ČAS LOUHOVÁNÍ
PŘESNÝ ČAS LOUHOVÁNÍ
VODA SPRÁVNÉ TEPLOTY
VODA SPRÁVNÉ TEPLOTY

Balení: 12 skleněných lahví 0,33 l

Složení:  Tradičně připravený čaj Green Rooibos, cukr, jablečný koncentrát, přírodní borůvkové aroma, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová. Pasterováno. 

 

Výživové údaje ve 100 ml:

Energetická hodnota 116 kJ (28 kcal), Tuk (z toho nasycené mastné kyseliny) <0,1g (0,1g), Sacharidy (z toho cukry) 6,8 g (6,8 g), Bílkoviny <0,1g, Sůl 0,02 g

Kód Kód: RO
Kategorie: True Tea
Hmotnost: 6 kg
Zpět do obchodu