Tuareg | 12 ks | 0,33 I

Tuareg je čajem severoafrického berberského kočovného kmene Tuaregů připravovaný z lístků čínského Perlového čaje (Gunpowder) a marocké máty Nana. Osvěžení prověřené pouští.

True Tea vám představuje čaj ze směsi zeleného čaje Gunpowder a divoce rostoucí marocké máty, která má lahodnou mentolovou vůni a nezaměnitelnou chuť. Marocká máta Nana je silnější než ostatní druhy máty. Obsahuje vysoké množství mentolové silice, která působí blahodárně především na trávící systém, ale má pozitivní účinky na lidské zdraví obecně.

Tuareg je tradičním nápojem v severní Africe, v oblasti Sahary a jejím okolí, odkud se rozšířil i dál do oblasti jižní Evropy.

 

 

 

372 Kč 450,12 Kč včetně DPH 31 Kč / 1 ks
Skladem
OBAL
KVALITNÍ OBAL UMOŽŇUJÍCÍ ABSENCI KONZERVAČNÍCH LÁTEK
listky
POCTIVÁ DÁVKA LÍSTKŮ NEJVYŠŠÍ KVALITY
Přesný čas louhování
PŘESNÝ ČAS LOUHOVÁNÍ
VODA SPRÁVNÉ TEPLOTY
VODA SPRÁVNÉ TEPLOTY

 Balení: 12 skleněných lahví 0,33 l

Složení:  Tradičně připravený čaj Tuareg (směs zeleného Perlového čaje a marocké máty Nana), cukr, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová. Obsahuje kofein. Pasterováno.

 

Výživové údaje ve 100 ml:

Energetická hodnota 85 kJ (20 kcal), Tuk (z toho nasycené mastné kyseliny) <0,1 g (0,1 g), Sacharidy (z toho cukry) 5 g (5 g), Bílkoviny <0,1 g, Sůl 0,02 

Kód Kód: T
Kategorie: True Tea
Hmotnost: 6 kg
Zpět do obchodu