Co dělá z čaje True Tea

Naše True Tea vaříme z vybraných lístků nejvyšší kvality. Nepoužíváme čajové koncentráty, neindustrializujeme přírodu, neoptimalizujeme ji. Prostě vaříme čaj z lístků tak, jak se vaří v regionu jeho původu po staletí.

Receptury pro přípravu čajů prošly dlouhým vývojem. Dá se s nadsázkou říci, že čaje prošly tisíciletou klinickou studií, než vznikly receptury jejich přípravy. Při vaření našich True Tea tyto tradice dodržujeme a respektujeme.

U kvalitního čaje nejde o to z co nejméně lístků vylouhovat co nejvíce. Při louhování se z lístků postupně uvolňují různé látky. Při přípravě True Tea striktně dodržujeme dobu louhování tak, aby každá lahvička obsahovala přesně to, co má kvalitní čaj mít. Nic víc, nic míň.

Čaj je přírodní produkt. Věříme, že i kvalitní ledový čaj má obsahovat pouze čistě přírodní látky. Proto balíme True Tea do sklenic, které umožňují dostat naše čaje k vám bez jakékoli chemie.

Vaříme ledové čaje, které nám chutnají, baví nás a jsou pro nás dobré. Vaříme čaje, které sami chceme pít a na které jsme hrdí. Doufáme, že naše True Tea na vás přenesou kousek našeho nadšení, osvěží vás a budou vám chutnat. Na vaše zdraví!Created by McCann Digital