Pravda nebo lež

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

1. Čaje jsou nejkonzumovanější nápoje světa hned po vodě

Pravda

Lež

Ve všech koutech světa se nezávisle na sobě vyvinuly čajové nápoje, které jsou popíjeny jako zdroj osvěžení, společenský nápoj či součást tradiční medicíny.

Další otázka

2. Zelený čaj je jen jeden

Pravda

Lež

Zelených čajů existuje spousta druhů, lišících se odrůdou rostlin, regionem, způsobem sklízení a zpracování a také různým způsobem vaření. Stejné je to i s ostatními druhy čajů.

Další otázka

3. Antioxidanty jsou mocným všelékem

Pravda

Lež

Antioxidanty jsou výborným doplňkem zdravého životního stylu. Nyní jsou hlavně skvělým marketingovým nástrojem, který zneužívají téměř všichni. Naše čaje jsou bohaté na přírodní antioxidanty, ale ani ony tě bez zodpovědného chování nevytrhnou.

Další otázka

4. Od každého čaje je jen jeden stupeň kvality

Pravda

Lež

Všechny čaje jsou po sklizení roztříděny na různé stupně kvality, od velkých kousků lístků až po drť a prach. Z velkých kousků se vaří kvalitní čaj, z drtě a prachu se dělá levný pytlíkový čaj a průmyslový koncentrát.

Další otázka

5. Je jedno jestli se čaj uvaří z kvalitních lístků nebo namíchá z koncentrátu

Pravda

Lež

Čaje a jejich receptury prošly staletí dlouhým vývojem a s nadsázkou můžeme říci i klinickou studií. Dle nás může pouze dodržení tradičních receptur a postupů přípravy garantovat stejné složení čaje, které se osvědčilo po staletí. Není zapotřebí přírodu optimalizovat a industrializovat.

Další otázka

6. True Tea rozváže jazyk politikům a začnou mluvit pravdu

Pravda

Lež

Bohužel lež, ale dodá jim energii a chuť do práce, což je dobře.Created by McCann Digital