Otcové True Tea

O nás

Mohou investiční bankéř a právník vařit dobrý čaj? Jmenujeme se Vašek Binar a Michal Hora a chceme tě přesvědčit, že můžeme.

Seznámili jsme se v zadních lavicích anglického gymnázia v Olomouci, odkud naše společné dospívání pokračovalo na studiích v Praze, kde jsme následně začali pracovat.

Ve volném čase rádi cestujeme a na našich cestách jsme se seznámili s nejrozličnějšími čajovými kulturami. Zjistili jsme, že čaje jsou hned po vodě nejčastěji konzumovaným nápojem na světě, a jsou též nejstaršími funkčními nápoji. V různých koutech světa jsme si zvykli využívat osvěžení a benefitů, které nám čaje poskytují. Jak ubývalo času na cesty a přibývalo hodin strávených v práci, začali jsme hledat čajové produkty, které by nám poskytly to, na co jsme zvyklí a to ideálně v pohodlné formě v lahvi. Vyzkoušeli jsme spousty ledových čajů, ale neobjevili jsme kvalitní poctivě vařený čaj bez konzervačních látek.

A tak se zrodil se nápad vařit a nabídnout lidem čaje vlastní. Čaje vařené z poctivé dávky kvalitních lístků tradiční cestou dle původních receptur. Naše True Tea jsou ledové čaje připravované přirozeným způsobem, čaje na které jsme hrdí. Na tvé zdraví!

Kontaktujte nás

Kde ochutnat True TeaCreated by McCann Digital